Nordens största marknadsplats

Leveranser nära dig

Hos oss kan alla göra en bra deal

Trygg ehandel sedan 1999

Alla filter
657 produkter
ROLINE 19.08.1505, 0,5 m, Hane/Hona, C14 coupler, C13 coupler, 250 V, Svart
ROLINE 19.08.1505, 0,5 m, Hane/Hona, C14 coupler, C13 coupler, 250 V, Svart

Roline

141,52 kr 113,22 kr
ROLINE 21.15.2559, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Svart
ROLINE 21.15.2559, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Svart

Roline

295 kr 236 kr
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Gul
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Gul

Roline

176,50 kr 141,20 kr
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Röd
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Röd

Roline

176,50 kr 141,20 kr
ROLINE 21.15.2904, 1,5 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Violett
ROLINE 21.15.2904, 1,5 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Violett

Roline

112,45 kr 89,96 kr
ROLINE 21.15.2974, 0,3 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Blå
ROLINE 21.15.2974, 0,3 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Blå

Roline

145 kr 116 kr
ROLINE GOLD HDMI Ultra HD Cable + Ethernet, M/M 3 m
ROLINE GOLD HDMI Ultra HD Cable + Ethernet, M/M 3 m

Roline

371 kr 296,80 kr
ROLINE RJ-45 Modular Coupler, RJ-45, RJ-45, Honkoppling/Honkoppling, Silver
ROLINE RJ-45 Modular Coupler, RJ-45, RJ-45, Honkoppling/Honkoppling, Silver

Roline

166 kr 132,80 kr
ROLINE 19.08.1022, 1,8 m, Hane/Hona, CEE7/7, C13 coupler, 250 V, Svart
ROLINE 19.08.1022, 1,8 m, Hane/Hona, CEE7/7, C13 coupler, 250 V, Svart

Roline

156,64 kr 125,31 kr
ROLINE 21.15.0181, 0,5 m, Cat5e, F/UTP (FTP), RJ-45, RJ-45, Röd
ROLINE 21.15.0181, 0,5 m, Cat5e, F/UTP (FTP), RJ-45, RJ-45, Röd

Roline

93,55 kr 74,84 kr
ROLINE 3.5mm Extension Cable, M/F 3 m, 3 mm, Svart
ROLINE 3.5mm Extension Cable, M/F 3 m, 3 mm, Svart

Roline

264 kr 211,20 kr
ROLINE 11.04.5564, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 1920 x 1080 pixlar, Svart, Guld
ROLINE 11.04.5564, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 1920 x 1080 pixlar, Svart, Guld

Roline

746,65 kr 597,32 kr
ROLINE 11.01.6290, 10 m, Hankoppling, Honkoppling, Grå
ROLINE 11.01.6290, 10 m, Hankoppling, Honkoppling, Grå

Roline

230 kr 184 kr
ROLINE 21.15.1542, 2 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Gul
ROLINE 21.15.1542, 2 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Gul

Roline

110,35 kr 88,28 kr
ROLINE 21.15.1544, 2 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Blå
ROLINE 21.15.1544, 2 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Blå

Roline

106,15 kr 84,92 kr
ROLINE 21.15.1535, 1 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Svart
ROLINE 21.15.1535, 1 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Svart

Roline

103 kr 82,40 kr
ROLINE 21.15.1601, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Röd
ROLINE 21.15.1601, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Röd

Roline

276,25 kr 221 kr
ROLINE 21.15.1563, 5 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Grön
ROLINE 21.15.1563, 5 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Grön

Roline

130,30 kr 104,24 kr
ROLINE Fibre Optic Jumper Cable 62.5/125µm SC/SC, orange 3 m, SC, SC, Orange
ROLINE Fibre Optic Jumper Cable 62.5/125µm SC/SC, orange 3 m, SC, SC, Orange

Roline

235,30 kr 188,24 kr
ROLINE 1.8m 9-pin RS232, Grå, 1,8 m, 9-pin D-SUB RS232, 9-pin D-SUB RS232, Honkoppling/Honkoppling, 1,8 mm
ROLINE 1.8m 9-pin RS232, Grå, 1,8 m, 9-pin D-SUB RS232, 9-pin D-SUB RS232, Honkoppling/Honkoppling, 1,8 mm

Roline

164 kr 131,20 kr
ROLINE 3.5mm/2x RCA (M) Cable 5 m, 5 mm, Svart
ROLINE 3.5mm/2x RCA (M) Cable 5 m, 5 mm, Svart

Roline

299 kr 239,20 kr
ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 5m, 5 m, OM3, LC, LC, Hane/Hane, turquoise,Turquoise
ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 5m, 5 m, OM3, LC, LC, Hane/Hane, turquoise,Turquoise

Roline

317 kr 253,60 kr
ROLINE Cat6a 2m, 2 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Vit
ROLINE Cat6a 2m, 2 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Vit

Roline

124 kr 99,20 kr
ROLINE RJ-45, 10 m, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
ROLINE RJ-45, 10 m, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå

Roline

201,70 kr 161,36 kr
ROLINE Cat6 2m, 2 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Grå
ROLINE Cat6 2m, 2 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Grå

Roline

287 kr 229,60 kr
ROLINE 21.15.1346, 2 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit
ROLINE 21.15.1346, 2 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit

Roline

233,40 kr 186,72 kr
ROLINE 3.5mm Cable, M-M 3 m, 3 mm, Svart
ROLINE 3.5mm Cable, M-M 3 m, 3 mm, Svart

Roline

205,90 kr 164,72 kr
ROLINE 21.15.2710, 0,5 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Röd
ROLINE 21.15.2710, 0,5 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Röd

Roline

257 kr 205,60 kr
ROLINE 11.04.5601, 1 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, Svart
ROLINE 11.04.5601, 1 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, Svart

Roline

171,25 kr 137 kr
ROLINE 0.5m Cat.6a UTP, 0,5 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Blå
ROLINE 0.5m Cat.6a UTP, 0,5 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Blå

Roline

272 kr 217,60 kr
Produkten har lagts till i varukorgen
product image

Till kassan